HLÁŠENÍ ZÁVAD

Vážení občané,
záleží nám na udržování čistoty a veřejného pořádku našeho Radotína. Pokud chcete pomoci k rychlejšímu a efektivnějšímu odstraňování závad na zařízeních v majetku města, informujte nás fotografií a stručným popisem problému. Nahlásit můžete rozbité lavičky, díru v chodníku nebo na komunikaci, nepořádek u popelnic a nevyvezené kontejnery, upozornění na černou skládku, poškozenou zeleň, zaparkovaný vrak automobilu atd.
Poté, co odešlete příspěvek, bude nahlášená závada postoupena konkrétnímu pracovišti Úřadu městské části Praha 16, které se postará o její řešení nebo doporučí další postup, eventuálně pošle hlášení o závadě jinému kompetentnímu úřadu či organizaci. Příspěvky budou spolu s informacemi o způsobu jejich řešení zveřejňovány na této stránce. Děkujeme Vám za spolupráci!
Řadit podle data
Obsahuje text:

Nahlásit závadu, nedostatek

*
*
*
 
*


Nahlášené závady


1 2 3 4 5  další 
 • Otázka: (Eva Knolova 27.11.2017 23:51) – Hlášení závad
  Dobry den, mriz nad sklepnim okynkem vedle Zabky je (zvlast v obdobi, kdy se brzy smraka) nebezpecna. Je nakrivo, chybi tam dlazebni kostka, lze tam snadno zakopnout. Minuly tyden zrovna prede mnou tam upadla gymnazistka a divila jsem se, ze vstala...
  • Odpověď: (Kateřina Drmlová) 28.11.2017 11:59)

   Dobrý den,
   děkujeme za upozornění, odpovídá na ně Ing. Pavel Švitorka, vedoucího odboru místního hospodářství:
   Po kontrole povrchu chodníku byl kontaktován správce objektu (v němž je obchod Žabka), který uvolněnou mříž na anglickém dvorku budovy slíbil opravit v nejbližším možném termínu.

 • Otázka: (Eva Procházková 07.09.2017 11:00) – Hlášení závad
  Zdravím. Chtěla bych upozornit, že když jsem dnes šla cestou okolo řeky do lázní, tak jsem narazila (už tam blízko lázní, v úrovni koňské ohrady) na spadlou větev.. Nevím jestli je v plánu nějaký prořez nebo kontrola stromů v těch místech, ale zkrátka upozorňuji.. E. Procházková.
  • Odpověď: (Jana Hejrová, DiS.) 12.09.2017 11:01)
   Dobrý den, paní Procházková, 
   děkujeme za Vaše upozornění. K uvedenému stavu stromů podél Berounky Vám sdělujeme, že Městská část Praha 16 plánuje provést během podzimu prořezávku topolů podél řeky, a to na pozemcích ve vlastnictví naší městské části. Spadlá zlomená větev bude odklizena Technickými službami Praha – Radotín.
   S pozdravem
   Jana Hejrová

 • Otázka: (Vávra Karel 05.09.2017 1:01) – Hlášení závad
  Prosíme laskavě o posekání trávy
  • Odpověď: (Jana Hejrová, DiS.) 05.09.2017 9:46)
   Dobrý den, pane Vávro, 
   děkujeme za Váš příspěvek – podle Ing. Marcela Alferiho, vedoucího Technických služeb Praha – Radotín, bude cestička posekána do konce tohoto týdne. 
   S pozdravem
   Jana Hejrová
 • Otázka: (Tamara Petržílová 31.08.2017 20:57) – Hlášení závad
  Dobrý den, asi se nejedná úplně o závadu, ale ráda bych informovala, že jsme dnes s dětmi u vody našly kromě spousty odpadků i stříkačku s jehlou.. Nebylo to úplně příjemné..
  • Odpověď: (Jana Hejrová, DiS.) 01.09.2017 9:35)
   Dobrý den, paní Petržílová, 
   děkujeme za Váš podnět. O uvedené situaci jsme dnes informovali Městskou policii hl. m. Prahy a požádali ji o provedení kontroly na uvedeném místě. Velice by nám proto pomohlo, kdybyste lokalitu specifikovala blíže.
   Pokud by se situace případně opakovala, je nutné a důležité kontaktovat Městskou policii hl. m. Prahy, a to na telefonních číslech 222 025 342 nebo 777 156 656. Strážníci jsou totiž vybaveni boxem na sběr infekčního materiálu a ten pak mohou odborně odvézt k likvidaci. 
   Děkujeme za spolupráci. 
   S pozdravem 
   Jana Hejrová
 • Otázka: (Jaroslav Marvan 24.08.2017 10:09) – Hlášení závad
  V tunele se po deštích akumuluje bláto a voda. Nelze ho suchou nohou projít ani projet na kole. Je tam cca 10cm bahna a voda se drží týdny.
  Nejspíš je nutné vyčistit a podpořit odtok aby k problému nedocházelo v budoucnosti.
  • Odpověď: (Jana Hejrová, DiS.) 24.08.2017 13:46)
   Dobrý den, pane Marvane, 
   děkujeme za Váš podnět, na nějž odpovídá Lenka Moravcová z Oddělení dopravy OVDŽP našeho úřadu: 
   Předmětný propustek pod tratí se nachází v katastrálním území Velká Chuchle (v ulici Radotínská). Vlastníkem pozemku je SŽDC. Zároveň ale musíme uvést, že se nejedná o místní komunikaci, ale veřejně přístupnou účelovou komunikaci, na které její vlastník není ze zákona o pozemních komunikacích povinen provádět údržbu. 
   Děkujeme za pochopení. 
   S pozdravem
   Jana Hejrová

 • Otázka: (Marcela Barcalová 28.07.2017 16:06) – Hlášení závad
  Dobrý den, cca před rokem bylo v ulici Jarmily Novotné otevřeno krásné nové dětské hřiště, které velmi rádi navštěvujeme. Nicméně v tuto chvíli začíná působit trochu zanedbaně (neposekaná tráva, bodláky prorůstající štěrkem na herní ploše atd). Myslím, že když se již investovalo tolik do vzniku tohoto hřiště, byla by škoda ho nechat neudržované. Dovolila bych si tedy navrhnout, zda-li by bylo možné hřiště pravidelněji udržovat. Velmi Vám děkuji, s pozdravem a přáním hezkého dne, Marcela Barcalová
  • Odpověď: (Kateřina Drmlová) 31.07.2017 14:17)
   Vážená paní Barcelová,
   na Váš dotaz odpovídá Ing. Marcel Alferi, vedoucí Technických služeb Praha - Radotín:
   Děkujeme Vám za Vaše upozornění. Jakmile se uvolní kapacita Technických služeb, provedeme důkladnější údržbu nad rámec předchozích sekání trávy (vytrhání plevele ze štěrku, vyřezání lopuchů atd.).  
 • Otázka: (Irena Blažková 10.07.2017 21:03) – Hlášení závad
  Dobrý den, v ulici V Edenu v dolní části, kde chodník sousedí s lesem, jsou přerostlé keře, které se ještě deštěm ohnuly, takže po chodníku nejde projít. Bylo by potřeba je zkrátit. Děkuji, s pozdravem Irena Blažková
  • Odpověď: (Jana Hejrová, DiS.) 11.07.2017 11:23)
   Dobrý den, paní Blažková, 
   děkujeme za nahlášení závady, která byla projednána na dnešní poradě vedení Městské části Praha 16. Vlastník přilehlých pozemků bude neprodleně vyzván k úpravě zeleně. V části, kde se jedná o pozemky Hlavního města Prahy, provedou údržbu Technické služby Praha – Radotín. 
   S pozdravem
   Jana Hejrová

 • Otázka: (Milan Ulmajer 03.07.2017 9:46) – Hlášení závad
  Nevyčištěné kanály dešťové vody od čp.24 až k č.2 .Vzhledem k tomu, že bydlíme v dolíku ulice čp.4 máme vážné obavy až zase příjdou velké srážky, že budeme díky zanesený kanalizaci vytopeni!!!!Nejvíce zanesený kanál je u č.24 a postupně další směrem dolů k č.2
  • Odpověď: (Kateřina Drmlová) 03.07.2017 14:47)
   Vážený pane Ulmajere,
   Děkujeme za Váš podnět, vedoucí Technických služeb Ing. Marcel Alferi ve čtvrtek 29.6. kolem osmé hodiny ráno, během průtrže, osobně tyto dešťové vpustě kontroloval a všechny měly bezproblémový odtok vody.  Během tohoto a dalšího týdne budou všechny koše dešťové kanalizace v Radotíně znovu zkontrolovány a a tam, kde bude třeba, také vyčištěny.
 • Otázka: (Lucie Šťastná 14.06.2017 13:53) – Hlášení závad
  Chybička se vloudila...
  • Odpověď: (Jana Hejrová, DiS.) 20.06.2017 10:50)
   Dobrý den, paní Šťastná, 
   děkujeme za Váš podnět, na jehož základě bude uvedená nová cedule ulice "Ke Zděři" předána k reklamaci na Magistrát hl. m. Prahy. 
   S pozdravem
   Jana Hejrová

   Chybná uliční cedule ulice Ke Zděři. Autor: Šťastná Lucie
 • Otázka: (Hana Špačková 03.06.2017 7:44) – Hlášení závad
  Dobrý den,ráda bych poprosila,zda by bylo možné zakoupit alespoň 2 konve na starý hřbitov momentálně tam
  je pouze 1 konev což je absolutně nedostačující.V případě,že se tam sejde vícNe lidí pěkně se načekáte než se na vás dostane.Díky za pochopení a věřím,že to nebude takový problém.H:Š
  • Odpověď: (Jana Hejrová, DiS.) 06.06.2017 8:50)
   Dobrý den, paní Špačková,
   děkujeme za Váš podnět, podle odpovědi Ing. Marcela Alferiho, vedoucího Technických služeb Praha - Radotín, pracovníci technických služeb zkontrolují počet nádob na vodu na všech radotínských hřbitovech a příp. je doplní. 
   S pozdravem
   Jana Hejrová


Zveřejněno: 10.03.2015 –Admin Admin ; Přečteno 30979 x
Vytisknout