• Stavba auly v základní škole

  22.02.2018 / Zastřešený multifunkční prostor vzniká v radotínské základní škole v Loučanské ulici. Aula bude sloužit pro výuku hudební a dramatické výchovy, pro konání školních koncertů i pro potřeby základní umělecké školy a kulturního střediska.
 • Kontejnery na bioodpad

  22.02.2018 / Svoz biodpadu financovaný Hlavním městem Prahou se v Radotíně uskuteční od března do června. Celkem bude přistaveno pět kontejnerů. Zveřejňujeme konkrétní termíny a místa přistavení kontejnerů.
 • Velkoobjemový odpad

  13.02.2018 / Harmonogram přistavení kontejnerů pro sběr velkoobjemového odpadu v Radotíně od března do června 2018. Sběr je financován Magistrátem hl. m. Prahy a zajišťován společností Pražské služby, a.s.
 • Nejčastější dotazy z diskuse k Centru

  08.02.2018 / Veřejné projednání záměru výstavby Centra Radotín zaplnilo 22. ledna velký sál Kulturního střediska. Vzhledem k rozsahu diskuse a početným dotazům v mnoha blocích radnice připravila rozsáhlejší informace k tomuto tématu.
 • Mobilní aplikace PID info

  01.02.2018 / Po dvou měsících veřejného testování přechází nová mobilní aplikace „PID info“ do ostrého provozu a zároveň postupně nahrazuje stávající aplikaci Dopravního podniku hl. m. Prahy.
 • Závěry z diskuse k Centru

  24.01.2018 / Veřejné projednání záměru výstavby Centra Radotín zaplnilo v pondělí 22. ledna velký sál Kulturního střediska Radotín. A diskuse, trvající téměř 4 hodiny, byla velmi zajímavá a protnuly se v ní různorodé názory lidí na budoucí podobu této klíčové radotínské lokality, jakéhosi "srdce Radotína".
 • Zóna placeného stání

  23.01.2018 / Na základě rozhodnutí hl. m. Prahy, kterým byla přijata nová koncepce pro zóny placeného stání (ZPS) je nutné do nové koncepce transformovat stávající zóny placeného stání. To je i případ pro Městskou část Praha 16 v části místní komunikace Sídliště.
 • Olej ze smažení přijímají sběrné dvory

  18.01.2018 / Na území hlavního města Prahy funguje stabilně dvacet sběrných dvorů. Na každém z nich je možné kromě široké škály odpadů odevzdat od prosince loňského roku i použité potravinářské oleje a tuky.
 • Centrum jde do finále, 22. ledna proběhne veřejné projednání

  12.01.2018 / Podoba Centra Radotín již nemá jen jasné obrysy a nové zadávací podmínky. Na stole je konkrétní návrh, jak by mohla vypadat nová veřejná prostranství (třída a náměstí), bytové domy s komerčními prostory v přízemí, a nová radnice postavená na základech dnešní kotelny.
 • BUS zastávka Přeštínská s novým přístřeškem

  10.01.2018 / Nový, respektive repasovaný přístřešek byl ve středu 10. ledna instalován ve Vrážské ulici v pražském Radotíně na autobusové zastávce Přeštínská.