Rozezpívaný čaj

Podzimní Čaj o třetí, který pro radotínské seniory a seniorky v úterý 19. září pořádala Městská část Praha 16 opět v Kulturním středisku Radotín, přilákal tolik hostů, že se ani nevešli k připraveným stolům a bylo třeba sehnat další židle, aby poslední příchozí nemuseli stát.

Čaj o třetí s Jiřím Helekalem a Kateřinou Mikloškovou, 20.9.2017Čím to? O program se to odpoledne po úvodním slovu radotínského starosty Mgr. Karla Hanzlíka a vsuvce Aleny Ferrové z KAAN totiž staral Jiří  Helekal v doprovodu své dcery Kateřiny Mikloškové. To, že je vedle hudebníka i skvělým bavičem, už v Koruně předvedl opakovaně - a  jeho původní publikum se se svým zážitkem prokazatelně netajilo.  
Čaj o třetí s Jiřím Helekalem a Kateřinou Mikloškovou, 20.9.2017A protože jasná hvězda dne nejede jen na jistotu a snaží se pokaždé přijít s něčím novým, bylo čajové odpoledne opět jiné - a pořádně rozjeté. Tentokrát se netančilo, ale zpívalo - společný song z dílny Johna Lennona Zkus nakreslit přání, kde sbor tvořil celý sál. A zpěv si nádherně prožil.
Čaj o třetí s Jiřím Helekalem a Kateřinou Mikloškovou, 20.9.2017Tahací harmonika zakoupená prý za láhev rumu už byla je třešničkou na dortu.  Snad bylo očividné nadšení pro Jiřího Helekala jasně čitelným poděkováním - i pozvánkou pro příště.

více fotografií naleznete ve fotogalerii
Zveřejněno: 21.09.2017 – Kateřina Drmlová ; Přečteno 1703 x
Vytisknout