Radotínské tipy na víkend

Tipem číslo jedna pro tento víkend je jednoznačně RADOTÍNSKÉ RODEO. Možná, že kvůli počasí nepřijde nazmar ani program místního kina - v sobotu od 20 hodin na vás čeká VETŘELEC: COVENANT, nový film Ridleyho Scotta. Na koupání je ovšem jako stvořený pátek - strávit jej můžete na BIOTOPU, protože sezóna již odstartovala. Hezký víkend!

BIOTOP RADOTÍN:
V květnu otevřeno ve všední den od 10 do 18 hodin, o víkendu od 9 do 20 hodin. Aktuální info najdete na fb profilu Biotopu. Vstupné najdete na http://biotopradotin.cz/cenik

Pátek 19. května
 • Kino Radotín:
PŘÍŠERKY POD HLADINOU ve 3D formátu od 17.30 hodin (150 Kč)
Příšerky pod hladinou
Příšerky pod hladinou.
Zdroj: www.kinoradotin.cz
KLIENT od 20 hodin (10 Kč)

Sobota 20. května
 • Říční lázně Radotín
  VELKÉ RADOTÍNSKÉ RODEO 
  (od 9.30 hodin)

  Rodeo 2017Rodeové disciplíny (barelový dostih, rančerské lasování, nakládání telete, Steer Wrestling). Občerstvení, pro děti vyjížďky v sedle huculských koníků, country bál pod širákem). 
  Vstupné dospělí 130 Kč, děti od 10 do 15 let a 150 cm výšky 20 Kč, v doprovodu obou rodičů vstup zdarma.

 • Kino Radotín:
  ROSA DARA A JEJICH DOBRODRUŽSTVÍ od 16 hodin (70 Kč) - dětské představení

  ZAHRADNICTVÍ: RODINNÝ PŘÍTEL od 17.30 hodin (120 Kč)

  VETŘELEC: COVENANT od 20 hodin (130 Kč)
  Snímkem Vetřelec: Covenant se režisér Ridley Scott vrací do vesmíru, který sám stvořil ve Vetřelci, prvním filmu věnovaném nejstrašnějšímu mimozemskému monstru filmové historie. V nejnovější a ještě děsivější kapitole se připravuje posádka vesmírné lodi Covenant kolonizovat vzdálenou planetu na druhé straně galaxie. Nový svět, který nečekaně objeví, se jim z počátku zdá být dosud nezmapovaným idylickým rájem. Ve skutečnosti je to ale temný a brutální svět, jehož hrůzy si nikdo z členů posádky nedokázal představit ani v těch nejhorších představách. Když se tito vesmírní poutníci ocitnou tváří v tvář smrtícímu monstru, nezbývá jim nic jiného než se aspoň pokusit o zoufalý únik z tohoto zdánlivého ráje proměněného ve skutečné peklo.

  Michael Fassbender ve filmu Vetřelec: Covenant
  Michael Fassbender ve filmu Vetřelec: Covenant. 
  Zdroj: www.kinoradotin.cz

Akce v okolí:
 • MLÝNSKÝ DEN 
  Mlýn u Veselých na Radotínském potoce v Chotči u Prahy pořádá Mlýnský den v sobotu 20. května od 10 do 17 hodin. Více informací o mlýnu na 
  www.mlyn-uveselych.cz.
Zveřejněno: 19.05.2017 – Jana Hejrová, DiS. ; Přečteno 958 x
Vytisknout