Korunu rozproudí rytmy salsy

V rámci radotínského "Babího léta" vystoupí v sobotu 7. října od 19 hodin i kapela Mezcla Orquesta a kubánský tanečník, od něhož se budete moci naučit základy salsy. Akce se koná v Kulturním středisku "U Koruny" a vstupné je 200 Kč. 

Mezcla Orquesta je hudební skupina, složená z kubánských a českých hudebníků, která existuje již od roku 2007. Prostřednictvím hudby kapela přibližuje sílu a krásu salsy, směs rytmů mamba, bachaty, merengue, cumbie, cha-cha-chá, ale i moderních tanečních a jazzových prvků. A to vše v nezaměnitelném rukopise, tvořeném skvělými interprety, v čele s kubánskou zpěvačkou Tandou a jejím sametovým hlasem. Na koncertech předávají posluchačům energii, temperament, vášeň a lásku, které latinsko-americkou hudbu charakterizují.

Kapela natočila vlastní CD s názvem “Quiero”. Skupina s velkým úspěchem účinkuje na mnoha koncertech a festivalech různých žánrů.

Jako host vystoupí kubánský tanečník Hanser Raul Estenoz Verdeci s partnerkou Mariou. Právě od nich se budete moci naučit základy salsy! 

Více o akci v Koruně na facebooku. 
Info o kapele na www.mezclaorquesta.cz.

Plakát ke koncertu Mezcla Orquesta

Zveřejněno: 03.10.2017 – Jana Hejrová, DiS. ; Přečteno 809 x
Vytisknout