House of Love: Příběh diskokrále

Přesně po roce navštíví Radotín A Studio Rubín s legendárním představením House of Love: Příběh Diskokrále. Akce se koná v sobotu 24. března od 21 hodin v Beach Aréně Radotín (K Lázním 1821/6b, Praha-Radotín, najděte na mapě). Vstupenky jsou v předprodeji na baru za 110 Kč. Přímo na místě před akcí zakoupíte lístky za 150 korun. 

Příběh diskokrále vypráví o životě mýtického vůdce diskotékového světa Diskokrále, se kterým divák prožije vzestup i pád danceflooru devadesátých let minulého století, stejně jako vzestup i pád lásky a těla jako esenciálních životních hodnot. V roli Diskokrále se představí Radovan Klučka. Inscenace z barového prostředí tedy pojednává o zlatém věku eurodancu a bar slouží jako místo svatého znovuzjevení odvěkých diskopravd. 

V průběhu večera se eurodance kabaret s barmanskou show promění v afterparty za účasti diváků i znovuožívajících králů parketu.

Představitelem hlavní role je Jaromír Nosek, který o svém vztahu k diskotékové kultuře říká:

„Byl to věk nenudy, nečasu, nedne a nenoci, byl to nevěk. Nikoho nenapadlo počítat dny. Důležitý bylo jen se nenudit. Jenže když tvoje podnikání spočívá v tom, že přineseš lidem nenudu, tak musíš bejt před tou nudou pořád aspoň vo krok napřed."


vyzaduji
Zveřejněno: 12.03.2018 – Jana Hejrová, DiS. ; Přečteno 548 x
Vytisknout