Dragoun zavzpomíná na Peroutku

Na Klubové scéně Milana Peroutky vystoupí ve čtvrtek 25. ledna od 19 hodin už potřetí vynikající klávesista, zpěvák a skladatel Roman Dragoun.

Tento osobitý muzikant působí na české hudební scéně již řadu let. V osmdesátých letech byl členem legendární brněnské kapely Progres II, v níž vynikl především na dvojalbu „Třetí kniha džunglí“. Se skupinou Futurum natočil dvě alba: „Ostrov Země“ a „Jedinečná šance“. Poté se společně s Michalem Pavlíčkem podílel na veleúspěšném projektu Stromboli. Publiku se také představil jako Ježíš v hlavní roli muzikálu „Jesus Christ Superstar“. Dále pak exceloval v muzikálu „Apokalypsa“. Natočil čtyři sólová alba: Stín mý krve, Slunci blíž, Otlučená srdce a zatím posledním akustickým albem je Piano. V roce 2012 byl posluchači Radia Beat vybrán do Beatové síně slávy v kategorii „Osobnost“. V současné době, kromě jiných aktivit, koncertuje se skupinou Futurum, Progres II., His Angels,T4 a Supergroup.

Radotínský koncert Romana Dragouna je věnován tragicky zesnulému bubeníkovi kapely Olympic Milanu Peroutkovi, který by v lednu 2018 oslavil své 54. narozeniny.

Vstupné 170 Kč.

vyzaduji

vyzaduji

Zveřejněno: 02.01.2018 – Jana Hejrová, DiS. ; Přečteno 665 x
Vytisknout